نقش زنان در نشاط جامعه

به گزارش آدینه پرس: مدیر مسئول نشریه «صدای زنان» هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد نشاط و شادی در جامعه بیان کرد و گفت: اکثر ما امروزه درشرایطی بحرانی زندگی می‌کنیم. فشارهای اقتصادی، نگرانی‌های حوزه‌ی سلامت، عدم ثبات و نامعلوم بودن آینده، همه اموری هستند که ما را دچار تشویش و اندوه می‌کنند.

معصومه شکوهی در راستای «پویش همگانی یک‌قدم برای حال خوب»، «بیایید همه بگوییم سیییب» که از قول رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بیان شده، افزود: متأسفانه ما عموماً، مناسبت‌های حزن‌انگیز را جدی‌تر از مناسبت های شادی بخش برگزار می‌کنیم و به اندوه مشروعیت، منزلت و فضیلت بیشتری قائل می‌شویم.

وی ادامه داد: شادی و نشاط لازمه زندگیست. حتی با بهانه‌های بسیار کوچکی مانند ملاقات با دوستان، قدم زدن، تکیه بر درختان بلند قامت و تنومند و امثال آن می‌توان شادی را حس کرد. همین شادیهای کوچک، غنیمت هایی بزرگی هستند. نیروی حیات را تجدید می‌کنند، افسردگی را می‌کاهند، امید می بخشند، سرزندگی را به ارمغان می آورند و حتی از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری می‌کنند.

سردبیر«صدای زنان» با اشاره بر جزئیات این برنامه گفت: سخنرانان این مراسم دکتر نرمینه معینیان، عضو هیئت علمی دانشگاه، استاد حسین مدرس زاده و مینا زارع منش مدرس دانشگاه هستند و قرار بر این است برنامه‌های دیگری مانند شعرخوانی، معرفی رمان مبین نوشته راضیه وجودی و کتاب جدید آنیتا سرتیبی، به نام دختر آفتاب نیز اجرا شود و ساعتی در کنار هم حالمان خوب شود.

این مراسم روز دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰، ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای شمس واقع در باغ گلستان برگزار خواهد شد.

متولیان این مراسم از عموم شهروندان محترم دعوت می‌کنند تا با حضور خود رونق‌بخش برنامه باشند و جامعه را در استمرار فعالیت‌های فرهنگی یاری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.