نوسازی تجهیزات و امنیت شغلی آتش نشانان در اولویت برنامه های امسال است

به گزارش آدینه پرس: ایرج شهین باهر با حضور در ایستگاه آتش نشانی شماره ۵ شهرداری تبریز، ضمن صدور دستور آغاز نخستین المپیاد عملیاتی، علمی و ورزشی آتش نشانی، گرامیداشت شهدای ایمنی و مدافع سلامت، اظهار کرد: آتش نشانان از جمله اقشاری هستند که همیشه باید پای کار باشند و اصلی ترین لازمه آن، آمادگی جسمانی بالا است.

 

او ادامه داد: المپیادهای ورزشی بهانه ای است تا آتش نشانان میزان آمادگی بدنی و ذهنی خود را محک بزنند، چرا که آمادگی بدنی و ذهنی در آتش نشانی بسیار مهم است و آتش نشانان باید همیشه در آماده باش باشند تا بتوانند در عملیات ها موفق عمل کنند.

 

شهردار تبریز ضمن قدردانی از تلاش های مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز، عنوان کرد: ما هم تلاش می کنیم که تجهیزات آتش نشانی خود را که لازمه انجام احسن وظایف و ماموریت هاست، کامل و به روز کنیم تا هم شاهد کمترین میزان آسیب در حوادث باشیم و هم درصد موفقیت در عملیات ها افزایش یابد.

 

او افزود: تامین و به روز کردن تجهیزات آتش نشانی جزو اولویت های امسال ما است و در کنار آن ارتقاء امنیت شغلی آتش نشانان را نیز امری مهم می دانیم. چرا که یک آتش نشان برای تامین ایمنی مردم، باید از نظر روحی و روانی در آرامش و امنیت شغلی باشد.

 

ایرج شهین باهر با قدردانی از تلاش های آتش نشانان، گفت: آتش نشانان در ماموریت ها، از جان مایه می گذارند و از شاخصه های بارز انسانی همچون از جان گذشتی و روحیه ایثار و فداکاری برخوردار هستند.

 

نخستین المپیاد عملیاتی، علمی و ورزشی آتش نشانی گرامیداشت شهدای ایمنی و مدافع سلامت به مدت چهار روز ادامه دارد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.