همکاری شرکت گاز و آموزش وپرورش در القای فرهنگ مصرف صحیح گاز به دانش آموزان

شرکت گاز و آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به منظور آموزش دانش آموزان و انتقال مفاهیم ایمنی و مصرف بهینه گاز طبیعی، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، مدیرعامل شرکت گاز در آئین انعقاد این تفاهم نامه همکاری، ضمن خیرمقدم به پرچمداران تعلیم و تربیت در استان گفت: میزبانی جلساتی که با هدف عمل به مسؤولیت های اجتماعی و ارتقای بینش و آگاهی و حفظ ایمنی و جان مردم انجام می پذیرد، افتخاری مهم برای شرکت گاز استان محسوب می شود.

نادرکمالی تصریح کرد: جامعه هدف دانش آموزان به عنوان نسل آینده کشور، نقش مهم و اساسی در حفظ سرمایه های ملی را از طریق تغییر نگرش و القای فرهنگ صحیح مصرف گاز طبیعی، ایفا می کند.

علیرضا صیّادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مجاهدانه کارکنان شرکت گاز که گرمای تابستان را در چله زمستان برای مردم به ارمغان می آوردند، افزود: آموزش و پرورش به عنوان متولی آگاهی بخشی در بین نسل آینده کشور، آماده همکاری در راستای حفظ گاز طبیعی و کاهش حوادث ناگوار ناشی از ناآگاهی خانواده ها در بکارگیری این نعمت الهی خواهد بود.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور مدیران آموزش و پرورش و مسؤولین شرکت گاز برگزار شد، چالش های مدارس استان در تعیین الگوی مصرف، اجرای سیستم لوله کشی گاز مدارس مناطق محروم و همچنین دغدغه های شرکت گاز استان مبنی بر نحوه انتقال مفاهیم ایمنی و مصرف بهینه به دانش آموزان اعلام و پس از قرائت مفاد تفاهم نامه همکاری، پیشنهادات اجرایی در ارتقای همکاری های مشترک مورد بررسی و ملاک عمل قرار گرفت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.