;

هیچ دغدغه‌ای به جز اجرای دقیق قانون در انتخابات نداریم

به گزارش آدینه پرس: محمدرضا پورمحمدی در جلسه مشترک ستاد انتخابات، هیأت نظارت بر انتخابات مجلس و هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مردم تبریز در ۲۹ بهمن امسال،  اظهار داشت: تأکید ایشان بر مشارکت حداکثری و انتخاب صحیح، مسوولیت ما را در برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ سنگین‌تر کرده است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها، نخبگان، احزاب و تشکل‌های سیاسی و گروه‌های مرجع در جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: حضور مردم ایران در تمام صحنه‌ها، پرشور و حداکثری بوده و با توجه به شرایط کنونی جامعه و عرصه روابط بین‌الملل، این موضوع اهمیت مضاعف دارد.

پورمحمدی، خطاب به مجریان انتخابات، تأکید کرد: اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات این باشد که اجازه تخطی از قانون، انحراف از چارچوب‌ها و سوءاستفاده را به هیچ فرد یا گروهی ندهند و این اطمینان خاطر را به مردم بدهند که انتخابات تبلور خواست و اراده آنها خواهد بود.
 
استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود بر تعامل جدی هیأت‌های اجرایی و نظارت انتخابات تأکید کرد و گفت: آنچه در انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه سال گذشته ما را سربلند کرد تعامل و همکاری صمیمانه مجریان و ناظران انتخابات از ابتدا تا انتها بود و قطعاً با تداوم این همکاری، انتخابات ۱۴۰۰ هم در سلامت و امنیت کامل برگزار خواهد شد.
 
وی، به احزاب و گروه‌های سیاسی فعال در استان نیز توصیه کرد، بیشتر از گذشته با اقشار مختلف مردم تعامل و ارتباط داشته و سازوکار جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
 
پورمحمدی به دغدغه‌های عمومی در خصوص رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در روز انتخابات نیز اشاره کرد و متذکر شد: نگرانی مردم در این زمینه باید، مورد توجه قرار گرفته و تمهیدات لازم در زمان مناسب پیش‌بینی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.