;

ورود سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به استان آذربایجان شرقی

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در جریان سفر دو روزه رئیس جمهور و هیئت دولت به آذربایجان شرقی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه‌های بخش کشاورزی وارد این استان شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، پنج شنبه ۱۸خرداد، سید محمد آقا میری، به منظور افتتاح و بازدید از پروژه‌های بخش کشاورزی وارد تبریز شد. در این سفر ۷۳ پروژه در بخش کشاورزی با اعتبار بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۴۲ میلیارد ریال و ایجاد و تثبیت اشغال برای ۴۱ هزار و ۳۱۶ نفر در بیش از ۱۰ هزار و ۹۸۰ هکتار از اراضی استان افتتاح خواهد شد.

افتتاح پروژه توسعه ارس، پروژه سامانه های نوین آبیاری و آبیاری تحت فشار، تکمیل خط انتقال آب پروژه پرورش آرتمیا و بهره برداری از اراضی پایاب سد آیدوغموش از جمله برنامه‌های سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در سفر به استان آذربایجان شرقی است.

بهره برداری از خط تولید تراکتور شالیزاری در شرکت تراکتورسازی ایران، بهره برداری از سیلوی شهرستان هشترود و تجهیز و آماده سازی آزمایشگاه دامپزشکی استان با ۲۵ میلیارد تومان هزینه کرد از دیگر طرح های قابل بهره برداری در حوزه کشاورزی در این سفر است.

در جریان این سفر، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی ضمن دیدار و گفتگوی رو در رو با بهره برداران و متولیان بخش کشاورزی آذربایجان شرقی از نزدیک با مشکلات و چالش‌های این حوزه اثرگذار آشنا می‌شود.

در سفر سید محمد آقا میری به استان آذربایجان شرقی، معاونین و مدیران کل وزارت جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی او را همراهی کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.