;

وزیر آموزش و پرورش: راه‌های نوین برای تربیت نسل جدید ارائه کنیم

به گزارش آدینه پرس: یوسف نوری شامگاه در نشست صمیمی با پیشکسوتان، معلمان و دانشجو معلمان منتخب استان آذربایجان شرقی گفت: انتظار داریم معلمان و دانشجو معلمان، با استفاده از تجارب پیشکسوتان نیازمندی های نظام آموزشی را شناسایی و تبیین کنند.

 

وی تاکید کرد : معلمان، با اقتدار و اختیار کامل در کلاس، امر تعلیم و تربیت را جدی بگیرند و اجازه نفوذ دشمنان در دستگاه را ندهند.

 

نوری با بیان این که در پرداخت ها نمی توانیم از قانون سرپیچی کنیم، اظهار کرد: جامعه فرهنگیان باید هوشیارتر از همیشه عمل کند و مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت و همه نارسایی ها را با سند و مدرک ارائه و از طریق قانونی پیگیر شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

 

وزیر آموزش و پرورش افزود: معلمان جوان و دانشجومعلمان، می توانند با رفتارهای مناسب و صمیمی مطابق آنچه در شیوه های تربیتی ائمه و بزرگان اسلام دیده می شود، زمینه را برای پرورش دانش آموزان طراز جمهوری اسلامی فراهم کرده و راه های نوین برای تربیت نسل جدید ارائه دهند.

 

وی با بیان این که ابتکار، خلاقیت و به کار گیری روش های به روز، منجر به ایجاد تحول می شود، گفت: نظام تعلیم و تربیت از دانشجومعلمان انتظار دارد برای ایجاد تحول در دستگاه، تلاش کنند.

 

نوری تاکید کرد: باید با اتحاد، همدلی و مشورت معلمان جوان و دانشجومعلمان با یکدیگر و استفاده از تجارب پیشکسوتان، نظرات و عملکردهای خلاقانه را جمع بندی و نیازمندی های نظام را شناسایی و تبیین کنیم.

 

وی در پایان یادآور شد: وزارت آموزش و پرورش از طرح ها و نظرات خوب و مؤثر دانشجومعلمان و سایر همکاران فرهنگی استقبال خواهد کرد و در صورت تأیید آنها را تاحصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

 

وزیر آموزش و پرورش امروز برای حضور در اجلاس سراسری نماز دانش آموزی به تبریز سفر کرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.