پنجمین ستاره قهرمانی پی در پی بر پیراهن والیبالیست های نشسته تبریز حک شد

رئیس جامعه معلولین استان آذربایجان شرقی؛ مسابقات چهارجانبه والیبال نشسته مراغه به مناسبت گرامیداشت ۲۹ بهمن برگزار و در پایان تبریز قهرمان این رقابت‌ها شد.

به گزارش آدینه پرس ، حسن صفری رئیس جامعه  معلولان تبریز روز جمعه در پایان این مسابقات به خبرنگار  آدینه پرس گفت: مسابقات چهارجانبه والیبال نشسته تبریز به میزبانی شهرستان مراغه  با حضور چهار تیم از شهرستان های تبریز، آذرشهر، اهر و مراغه به مدت یک روز برگزار شد.

صفری بیان کرد: این رقابت ها به صورت قرعه کشی برگزار شد که در بازی نخست تیم تبریز با اهر بازی کرد و تیم تبریز توانست با نتیجه ۳ بر صفر اهر را شکست دهد.

وی ادامه داد: در بازی دوم با توجه به قرعه کشی تیم مراغه  به مصاف تیم آذرشهر رفت و در پایان این تیم آذرشهر بود که توانست با نتیجه ۳ بر ۱ مرغه را شکست دهد.

صفری اضافه کرد: به این ترتیب تیم های مراغه و  در بازی رده بندی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم  مراغه سه بر صفر اهر را شکست داد و سوم شد.

وی افزود: در بازی فینال هم تیم تبریز توانست با نتیجه ۳ بر صفر مراغه را شکست دهد و قهرمان مسابقات چهار جانبه والیبال نشسته مراغه شود.

رئیس جامعه معلولان  استان خاطرنشان کرد: والیبال نشسته معلولان و جانبازان تبریز از سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون۱۷  بازیکن به و ۲ مربی و با سرمربیگری حمید رنجبر در این رشته ورزشی فعالیت می کنند وبا ۴ سال فعالیت و ۵ دوره قهرمانی پی در پی متاسفانه هیچ گونه حامی و اسپانسر ورزشی نداریم و با هزینه های شخصی به مسابقات اعزام شده و از هیچ دستگاه دولتی حمایتی نشده اینجا جا دارد از سازمان ها و ادارات و دستگاه های دولتی عاجزانه خواستاریم با حمایتهای خود ما را یاری کرده تا برای دوره های بعدی همچنان این تیم راهمچنان در سکوی قهرمانی حفظ کنیم

خبرنگار ناصر غلامی هوجقان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.