پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند مناسب است

image_print

یه گزارش آدینه پرس:عابدین خرّم در بازدید از شهر جدید سهند با بیان اینکه تمام پروژه‌ها تا این لحظه با آورده متقاضیان احداث شده و هنوز تسهیلات بانکی به پروژه‌ها تزریق نشده است، افزود: در شورای مسکن استان، بانک‌ها را پای کار خواهیم آورد تا کمک کنند که پروژه‌ها بدون توقف پیش برود و پیش از مهلت مقرر بتوانیم واحدها را تحویل متقاضیان دهیم.

 

وی ادامه داد: شاهد یک حرکت جهادی در شهر سهند هستیم، زیرا که این شهر به کارگاه فعالیت‌های عمرانی تبدیل شده است.

 

وی با بیان اینکه امروز هیچ پروژه راکدی را در سهند مشاهده نکردیم، بیان کرد: با اهتمام مدیریت این شهر، زیرساخت‌های مورد نیاز مردم در مناطق جدیدالاحداث هم در حال تکمیل است که نشان‌دهنده عزم راسخ برای اجرای سیاست‌های دولت در حوزه مسکن است.

 

استاندار آذربایجان شرقی در شهر جدید سهند از هفت پروژه طرح اقدام ملی مسکن در این شهر بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های مسکن آن قرار گرفت.

 

خرم در این بازدیدها که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز حضور داشت، با توضیحات مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و مجریان و پیمانکاران پروژه‌ها، با روند فعالیت‌های حوزه مسکن در این شهر آشنا شد.

 

وی همچنین پس از بازدید از پروژه‌های مسکن، از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر جدید سهند بازدید و از فعالان این مرکز قدردانی کرد.

 

شهر جدید سهند با بیش از ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب تبریز در محدوده شهرستان اسکو واقع شده و بستر اصلی اجرای طرح های مسکن آذربایجان شرقی برای پذیرش سرریز جمعیتی تبریز در سه دهه گذشته بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.