پیش بینی تولید ۳۵ هزار دستگاه تراکتور در تراکتورسازی ایران

به گزارش آدینه پرس: مصطفی وحیدزاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: تراکتورسازی ایران سال آینده برای تامین نیاز کشاورزان داخلی و شکستن صف‌های ایجاد شده برای خرید تراکتور با تمام توان اقدام به تولید و عرضه محصولات خود خواهد کرد.

 

وی، فعالیت در عرصه تولید و صنعت را مصداق جهاد در مقطع کنونب کشور دانست و افزود: پویایی این بخش زمینه را برای رشد اقتصادی، ارز آوری و جلوگیری از خروج ارز از کشور فراهم می‌کند و تراکتورسازی نیز به عنوان یکی از تاثیرگذارترین صنایع منطقه، سال آینده را با رویکرد حضور بیشتر در بازارهای داخلی و خارجی آغاز خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه غیرت و تعصب مردم آذربایجان و کارکنان تراکتورسازی به واژه‌ای بنام تراکتور مثال زدنی است، تاکید کرد: محبت، علاقه، دلبستگی و غیرت بی‌ظیر تک تک کارکنان و آذربایجانی‌ها به تراکتورسازی، هر انسانی را مشتاق حضور در این گروه و بالا زدن آستین همت براب توسعه و شتاب بخشی در صنعت و معیشت کارگران گروه صنعتی تراکتورسازی می‌کند.

 

وحید زاده از پرسنل تراکتورسازی خواست تا همچنان روحیه ستودنی خود را در برابر تمامب ناملایمت‌ها و سنگ اندازی‌هایی که برای گرفتن شتاب چرخهای تولید در تراکتورسازی انجام شد، حفظ کنند و بدانند که خروج هر تراکتور از خط تولید تراکتورسازی تاثیر مستقیم در زندگی همه کارکنان خواهد اشت.

 

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: قول می‌دهم منافع عاید از تولید هر دستگاه تراکتور هم به کارکنان و هم سهامدار این مجموعه تعلق گیرد و معیشت و رفاه کارکنان به عنوان حق الناس در اولویت امور خواهد بود.

 

در پایان این مراسم، ۲۳ هزارمین تراکتور تولیدی توسط مدیرعامل این مجموعه از خط تولید گروه صنعتی تراکتورسازی ایرای، خارج و راونه مزرعه کشاورزی شد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران،

 

طی پنج ماهه گذشته مدیران تراکتورسازب تلاشهای قابل توجهی را برای ارتقاء سطح معیشت کارگران و پرسنل این مجموعه داشتند بطوری که سطح دریافتی تراکتورسازب از رتبه ۹ در بین مجموعه‌های صنعتی تبریز به رتبه سه صعود کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.