کشف انبار و کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در مراغه

آدینه پرس : به نقل از خبرگزاری فارس از مراغه، علی ریحانی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال کسب خبری مبنی بر تولید و فروش پودر شوینده تقلبی و غیرمجاز با برند معتبر در یک واحد مسکونی در یکی از شهرک های این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی و اطمینان از صحت و سقم موضوع انبار و کارگاه تولیدی این شوینده ها نیز در یکی از روستا های مراغه شناسایی و پلمب شد.

به گفته جانشین فرماندهی انتظامی مراغه، در بازرسی از منزل مسکونی و کارگاه مذکور تعداد ۱۲ هزار بسته پودر شوینده تقلّبی ۵۰۰ گرمی با برند تقلبی معتبر کشف شد.

وی افزود: از کارگاه تولیدی نیز مقدار ۱۰۰ کیلوگرم مکمل پودر ماشینی، ۲۰ هزار عدد پاکت خالی، ۶۰۰ جعبه کارتن خالی، تعداد ۲۶۴ کیسه ۵۰ کیلویی پودر کشف شده است.

ریحانی اضافه کرد: همچنین مقداری مواد اولیه تولی شوینده بهداشتی شامل ۲۷۰ کیسه ۵۰ کیلویی کربنات سدیم، ۷ کیسه پودر هیدروکسید سدیم کریستال، تعداد ۴ بشکه اسید سولفوریک کشف شده است.

وی گفت: کارشناسان امر ارزش اقلام کشف شده را ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

جانشین انتظامی شهرستان مراغه افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی و محل تولید نیز پلمب شد. 

ریحانی از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق و احتکار توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه پیامکی یا تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم به عمل آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.