کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ سه‌شنبه به رأی نمایندگان مجلس گذاشته می‌شود

آدینه پرس: عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به ارسال لایحه بودجه ۱۴۰۰ از سوی دولت به مجلس گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است فردا (سه‌شنبه) کلیات اصلاحی لایحه بودجه در صحن علنی به رأی گذاشته شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ از سوی دولت در شب گذشته به مجلس اظهار داشت: طبق برنامه‌‌یزی صورت گرفته قرار است صبح فردا (سه‌شنبه ۲۸ بهمن) کلیات اصلاحیه لایحه بودجه در صحن علنی به رأی گذاشته شود. 

وی افزود: در صورت تصویب کلیات اصلاحیه لایحه بودجه ۱۴۰۰ موضوع به کمیسیون تلفیق ارجاع شده و ادامه کار در آنجا پیگیری خواهد شد. 

سلیمی تصریح کرد: مجلس با توجه به اینکه زمان لازم در مورد بررسی لایحه بودجه به مانند گذشته وجود ندارد، بلافاصله وارد بررسی کلیات و جزئیات بودجه خواهد شد. 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست صبح روز سه‌شنبه مجلس که نماینده دولت هم حضور خواهد داشت، در مورد لایحه اصلاحی بودجه نشست غیرعلنی برگزار شده و مباحث را با حداکثر تعامل بین قوه مقننه و قوه مجریه دنبال خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.