کندوان در روز طبیعت بسته است

به گزارش آدینه پرس:بابک رضی‌منش روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مصوبه ستاد استانی و ستاد شهرستانی کرونا برای جلوگیری از تجمع‌های انسانی، پارک‌ها و تفرجگاه‌های اسکو در شهرها و روستاهای گردشگری این شهرستان طی روز ۱۳ فروردین مصادف با روز طبیعت تعطیل است و شهرداران شهرهای اسکو، سهند و ایلخچی و دهیاران روستاها برابر مقرارت اقدامات لازم را با همکاری عوامل انتظامی انجام می‌دهند.

 

وی با اشاره به قرار داشتن این شهرستان در وضعیت زرد کرونایی و همچنین افزایش مبتلایان به کرونای انگلیسی، اظهار داشت: وضعیت شهرستان به شدت شکننده است و با کوچکترین غفلت و سهل‌انگاری و تدوام حضور گردشگران، شاهد افزایش میزان مبتلایان و تغییر وضعیت به رنگ نارنجی خواهیم بود.

 

فرماندار و رییس ستاد کرونای اسکو با اشاره به این نکته که آمار بیماران سرپایی شهرستان در حال افزایش است، بیان کرد: تعداد مبتلایان به ۲ هزار و ۸۵۶ نفر و فوتی‌ها به ۱۴۶ مورد رسیده و در حال حاضر پنج نفر در بیمارستان اسکو بستری هستند.

 

به گفته وی متاسفانه طی ۲ روز گذشته تعداد ۱۰ نفر به مبتلایان کرونای انگلیسی اضافه شده و تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به ۳۴ نفر رسیده است.

 

«رضی‌منش» همچنین یادآور شد: با توجه به وضعیت کرونایی روستاهای واقع در مسیرهای گردشگری شهرستان و ممنوعیت اتراق در فضاهای سبز و تفرجگاه‌ها، روستای توریستی و تاریخی کندوان در روز طبیعت به روی مسافران نوروزی و گردشگران بسته خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.