گلستان شهدای ستارخان بزرگ ترین یادگار شورای پنجم به اهالی است

به گزارش آدینه پرس؛ ایرج شهین باهر در آیین افتتاح دو پروژه عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ تبریز اظهار کرد: مجموعه کافه هنر از امروز به فضاهای فرهنگی شهر اضافه شد و قرارگیری آن در مجاورت مقبره الشعرا، بر ارزش آن افزوده است.

او در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: در دوره فعلی مدیریت شهری، به رغم مشکلاتی همچون کرونا و گرانی که در ۴۰ سال اخیر بی سابقه بود، به لطف خدا و با همت مدیران شهرداری و تعهدی که به مردم داشتیم، با تمام توان کار کردیم و نتیجه آن امروز ملموس است که بهتر از گذشته و در تمامی حوزه ها پیشرفت داشته ایم.

او یادآور شد: خدمات محله ای متعدد از جمله احداث ۶۰ پارک محله ای از جمله اقدامات ماندگار شهرداری تبریز در این دوره است که به همت مجموعه مدیران پاکدست اتفاق افتاده است.

او تصریح کرد: در گذشته شاهد این بوده ایم که لطمه های بزرگی به آبروی شهرمان وارد شده اما در دوره فعلی مدیریت شهری، تمام هم و غم مدیران پاکدست شهرداری، خدمت به شهر بود تا نه تنها بیت المال به جیب دلالان نرود، بلکه تمام سرمایه های شهر در خدمت شهروندان باشد.

شهردار تبریز با بیان اینکه مشکلات اقتصادی مانع توجه مدیریت شهری به حوزه فرهنگ و هنر نشد، گفت: شهرداری تبریز صرفا به خاطر جایگاه مجموعه مقبره الشعرا در حوزه گردشگری شهرمان این پروژه را به صورت نیابتی اجرا می کند که تاکنون حدود ۳۰۰ میلیارد ریال برای این پروژه که ۱۱ هزار متر مربع وسعت دارد، هزینه کرده ایم.

او همچنین با اشاره به تدوین و چاپ کتب فرهنگ شهروندی برای دانش آموزان، افزود: این کتب برای اولین بار در تاریخ برای مدارس تدوین و چاپ شد که اکنون نیز ۴۰۰ هزار جلد برای سال تحصیلی جدید چاپ و آماده شده است.

ایرج شهین باهر گلستان شهدای ستارخان را بزرگ ترین یادگار مدیریت شهری دوره پنجم برای اهالی این منطقه دانست و اضافه کرد: از امام جمعه تبریز به خاطر حمایت هایشان در احداث این پروژه قدردانی می کنیم که باعث شد پس از سال ها فضای ناشایست گورستان ستارخان به پارکی در خور شان شهروندان تبدیل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.