۲۰ نفر در روز نخست انتخابات شورای شهر تبریز ثبت نام کردند

به گزارش آدینه پرس، بهروز مهدوی در پایان روز نخست ثبت نام نامزدهای حضور در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: در روز نخست در مجموع  ۲۰ نفر برای شورای شهر تبریز ثبت نام کردند که ۱۲ نفر به صورت غیر حضوری و ۸ نفر نیز به صورت حضوری بود.

وی ادامه داد: در مجموع ۱۲ ثبت نام قطعی شده است و ثبت نام ۸ نفر نیز در حال بررسی است و آمار قطعیت ثبت نام این افراد فردا اعلام می‌شود.

فرماندار شهرستان تبریز با بیان اینکه از هشت نفر ثبت نام کننده حضوری، ۲ نفر زن و ۶ نفر مرد هستند، اضافه کرد: میانگین سنی افراد بین ۴۰ تا ۵۰ سال است و هیچ کدام از  ثبت نام کنندگان روز نخست از اعضای ادوار شورا نبوده و همگی چهره های جدید هستند.

مهدوی تاکید کرد: برای داوطلب شدن در انتخابات شوراهای شهر این دوره ضرورتی برای حضور در فرمانداری نیست و در صورت ثبت نام الکترونیکی بعد از بررسی، قطعیت ثبت نام اعلام خواهد شد.

ثبت‌نام از داوطلبان حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر از امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند آغاز شد و تا ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۲۶ اسفند به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر به یکی از چهار روش اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی کامپیوتر (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، دفاتر پیشخوان دولت و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب و مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) اقدام کنند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با هشتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

ثبت نام داوطبان ورود به شوراهای روستا ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.