۲۶۵ میلیارد تومان اعتبار سفر ریاست جمهوری به آذربایجان‌شرقی واریز شد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: از یک هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان اعتباری که به پروژه های سفر اختصاص پیدا کرده، حدود ۲۶۵ میلیارد تومان به صورت نقدی به حساب دستگاه ها واریز شده است.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، محمد فرشکاران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: رقم یک هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه‌ای به استان ابلاغ شده که بین دستگاه‌های اجرایی توزیع کردیم و موافقت نامه‌های اعتبارات هزینه‌ای هم به سرانجام رسیده است.

 

وی افزود: اعتبارات توزیع نشده مربوط به یک درصد سهم پژوهش هم وجود دارد که بر اساس مصوبات کارگروه آپفن، ابلاغ و موافقتنامه‌های مربوطه مبادله خواهد شد.

 

فرشکاران، مبلغ اعتبار ابلاغی برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان را در مرحله اول یک هزار و ۱۷۵ میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد: اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبات بازنشستگان استان به تعداد ۲۵۹ نفر ۵۵ میلیارد تومان برآورد شده، اما در مرحله اول اعتباری که اختصاص یافته ۱۱ میلیارد تومان است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: این اعتبارات با توجه به اولویت بازنشستگان بر اساس تاریخ بازنشستگی توزیع شده و به تعداد ۱۸ دستگاه اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشسته ها برای پرداخت مطالبات ۶۲ نفر بازنشسته ابلاغ خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: تقریبا تا اول مهرماه تمام افرادی که بازنشست شده اند مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت را در یافت می کنند.

 

این مسوول میزان اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان را ۲ هزار و ۱۴۷میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: پیرو ابلاغی که صورت گرفته کمیته های برنامه ریزی شهرستان ها را تشکیل داده ایم و تاکنون نزدیک به ۵۴۳ میلیارد تومان اعتبار در سامانه اعتبارات بارگذاری شده و مابقی اعتبارات در دست اقدام است.

 

وی اذعان داشت: در مورد اعتبارات سفر ریاست جمهوری هفته پیش از یک هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان اعتباری که در قالب اوراق و به صورت نقدی به پروژه های سفر اختصاص یافته نزدیک به ۲۶۵ میلیارد تومان به صورت نقدی به حساب دستگاه ها واریز شده و ۲۴۸ میلیارد تومان هم به صورت اوراق بوده است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: نزدیک به ۴۸ درصد از تخصیص یک هزار و ۲۳۰ میلیارد تومانی به حساب دستگاه ها واریز شده و انتظار می رود دستگاه ها بر اساس اعتباری که دریافت کرده اند پروژه های مربوطه را پیش برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.