۳۰ عنوان ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر در آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود

image_print

به گزارش آدینه پرس:سردار اصغر عباسقلی‌زاده  سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر را برگی زرین و ماندگار در تاریح ایران زمین دانست و افزود: به همین مناسبت برنامه‌هایی در ۲۱ شهرستان تدارک دیده شده تا از سلحشوری، افتخار آفرینی و اقتدار شهدا و رزمندگان در عملیات آزادسازی خرمشهر قدردانی شود.

 

وی، دیدار جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر با نماینده ولی فقیه در استان، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی، مارش نظامی، شب خاطره و مسابقات علمی، فرهنگی و هنری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی را از جمله این برنامه ها اعلام کرد.

 

عباسقلی زاده رونمایی از مجموعه کتاب های صوتی و چاپی دفاع مقدس از دیگر برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد.

 

وی با اشاره به اینکه کارشناسان دنیا معتقد بودند که ایران توانایی آزادسازی خرمشهر را ندارد و صدام نیز به حدی مطمئن بود که گفته بود اگر ایران خرمشهر را آزاد کند، من کلید بصره را به این کشور می‌دهم، گفت: رشادت‌های امیر دل‌ها سپهبد شهید علی صیاد شیرزای و رزمندگان دلاور ارتش، سپاه، بسیج و مردمی در آزادسازی خرمشهر برای همیشه در تاریخ خواهد ماند.

 

عباسقلی زاده همچنین با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: بر همین اساس ضرورت دارد در تمامی برنامه‌های پشی‌بینی شده برای سالروز آزادسازی خرمشهر، مشارکت حداکثری در انتخابات را هم تبلیغ کنیم تا انتخاباتی پرشور برای کشور رقم بخورد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.