;

۵۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی باسمنج تبریز اعاده شد

به گزارش آدینه پرس:سرهنگ شهریار کاظمپور روز دوشنبه در حاشیه اجرای احکام قلع و قمع سازه های غیرمجاز کوی کاوه باسمنج تبریز اظهار کرد:‌ این اقدام در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها و با عنایت به صدور احکام قطعی از سوی مقامات قضایی و به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، به منظور جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی و برخورد با تغییر کاربری های غیر مجاز، در منطقه باسمنج شهرستان تبریز انجام شد.

 

فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به سایر اقدامات پیشگیرانه این یگان در حوزه حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی در استان از عموم مردم استان خواست در شناسایی و جلوگیری از تغییر کاربری های غیر مجاز همکاری کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: سامانه تلفنی ۱۳۱ با هدف ارتباط مردمی برای اطلاع‌رسانی جهت پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی راه‌اندازی شده که آماده دریافت هر گونه خبرها و اطلاعات مردمی در این خصوص است.

 

فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی تاکید کرد: بی‌شک مشارکت و نظارت عمومی مردم استان بهترین و موثرترین راه برای حفاظت از سرمایه های ملی و جلوگیری از به مخاطره انداختن امنیت غذایی جامعه است.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.