به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس ؛ صابر پرنیان در جلسه کمیسیون نظارت بر شهرستان تبریز اظهار داشت: تسهیل امور علاوه بر نظارت‌پذیر شدن اصناف، موجب افزایش رضایت مردم نیز می‌شود، بنابراین هدف نهایی کمیسیون نظارت باید در راستای تسهیل فعالیت اصناف باشد.

 

وی با بیان اینکه در بسیاری از حوزه‌ها اعم از صنایع فلزی، لوازم خانگی و محصولات پتروشیمی افزایش تولید داریم، گفت: باید با نظارت مستمر و هدفمند، دلالان از جریان بازار حذف شوند.

 

پرنیان به اهمیت نصب برچسب قیمت بر روی کالاها در بازار اشاره کرد و افزود: درج قیمت بر روی اجناس علاوه بر تعادل قیمت، موجب اطمینان خاطر مشتریان نیز می‌شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی در رابطه با موضوع تامین سوخت اصناف نیز تصریح کرد: به منظور تسهیل تامین سوخت اصناف به ویژه اصناف و بازاریان بازار بزرگ تبریز ضمن تدوین و تعریف فرآیند مطلوب، نظارت‌ها نیز افزایش یابد تا اصناف بازار در این زمینه مشکلی نداشته باشند.

 

وی، ثبت تمام اطلاعات بخش تولید در سامانه جامع تجارت را برنامه جامع حاکمیتی دانست و متذکر شد: خوشبختانه آخرین حلقه بازار، حلقه عرضه است که در این حوزه تنها با دریافت کد شناسه می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.