۲ هزار و ۶۱۵ بازدید نظارتی از رستوران‌های آذربایجان‌شرقی انجام شد

به گزارش آدینه پرس:علیرضا بایرام زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این بازدیدها با همکاری ستاد مقابله با کرونا انجام شده و این روند در ایام ماه مبارک رمضان و شرایط بحرانی کرونا به صورت جدی ادامه می یابد.

 

وی اظهار داشت: با توجه به تغییر شرایط کرونایی آذربایجان شرقی از نارنجی به قرمز فعالیت تمامی واحدهای پذیرایی و رستوران‌های تحت نظارت این اداره کل تا اطلاع ثانوی با تغییراتی همراه شده است.

 

معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به شرایط فعلی و ایام ماه مبارک رمضان فعالیت تمامی واحدهای پذیرایی و رستوران‌های تحت نظارت این اداره کل به‌صورت غیرحضوری و بیرون‌بر بوده و به ‌صورت مستمر مورد نظارت گروه های نظارتی این اداره کل و ستاد مقابله با کرونا استان قرار می‌گیرند.

 

طبق اعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ نفر بر اثر بیماری کرونا در استان جان خود را از دست دادند که این رقم بیشترین تعداد از زمان شیوع بیماری تا به امروز است.

 

همچنین یک هزار و ۴۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند و در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری شدند و مشاغل ردیف های ۲، ۳ و ۴ در شهرهای قرمز تعطیل هستند.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.