انتقاد امام جمعه تبریز از نبود نظارت بر بازار

آدینه پرس : حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار با جمعی از اهالی شهرستان اسکو گفت: همه مسئولان اقتصادی از گرانی و فشارهای اقتصادی گلایه دارند، اما انگار هیچ اراده ای برای مبارزه با آن وجود ندارد.
امام جمعه تبریز توزیع نامناسب گوشت مرغ و روغن نباتی در بازار را مورد اشاره قرار داد و گفت: نبود نظارت بر بازار باعث شده است دلالان سودهای کلان به جیب بزنند و قیمت اجناس در یک مغازه نسبت به مغازه دیگر متفاوت باشد.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در روز درختکاری تاکید کرد: مسئولان اقتصادی باید نسبت به شرایط موجود اقدام اساسی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: نا امید کردن مردم نسبت به آینده کشور یکی از برنامه های تهاجم فرهنگی دشمن است، اما ملت ایران با امید به آینده از این مرحله هم عبور خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز راهیان نور گفت: کاروان های راهیان نور بهترین و نزدیکترین راه برای انتقال فرهنگ ایثار، شهادت و جبهه و جهاد به نسل امروز جامعه است.
امام جمعه تبریز با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لغو سفرهای کاروان های راهیان نور در یک سال گذشته گفت: کسانی که در زمان جنگ نبودند و مناطق عملیاتی را ندیده اند باید با استفاده از فرصت کاروانهای راهیان نور با فرهنگ جبهه ها آشنا شوند.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه شهدا مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی هستند، گفت: ترس و واهمه دشمن از ملت ایران به برکت خون شهدا و در سایه پیشرفت های علمی و فناوری های هسته ای است که با دستان توانمند جوانان دانشمند ایرانی به منصه ظهور رسیده است.
وی تصریح کرد: امروز گرچه مشکلاتی داریم اما با امید به آینده و با تکیه بر توانایی های جوانان ایرانی باز هم پیروز میدان خواهیم بود.
ن/۶۶
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.