نقش زنان در نشاط اجتماعی

به گزارش آدینه پرس: معصومه شکوهی، سردبیر و مدیرمسئول نشریه صدای زنان در کسوت مجری برنامه ضمن خیرمقدم و تبریک روز مادر و آرزوی رحمت و مغفرت برای مادران سفر کرده، برنامه را با شعرخوانی *** جمشیدی، یکی از بانوان شاعر تبریزی آغاز کرد.

در ادامه سئویل محدث، عضو تحریریه‌ی صدای زنان به شرح فعالیت‌های صدای زنان پرداخت و گزارشی اجمالی از عملکرد این نشریه در سال‌های گذشته ارائه کرد.

در این مراسم که عنوان «نقش زنان در نشاط اجتماعی» را داشت، دکتر نرمینه معینیان، جامعه شناس و استاد دانشگاه، با بررسی ابعاد مختلف نشاط اجتماعی به سخنرانی پرداخت.

مینا زارع‌منش، مدرس دانشگاه و مدیر آموزشگاه هنری مینا دیگر سخنران این جلسه بود که با توجه به حوزه‌ی تخصصی خود یعنی کودک و خانواده، نشاط و شادی را از منظر خانواده و نقش والدین در رشد و تربیت کودکان شاد و سالم مورد نقد و بررسی قرار داد.

حسین مدرس زاده، مسئول امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۸ تبریز با گریزی به ادبیات فارسی حضار را با دیدگاه ادیبان و شاعران کهن در حوزه شادی و نشاط آشنا کرد.

آنیتا سرتیبی، نویسنده و گوینده‌ی روشن‌دل تبریزی در بخشی از برنامه به خوانش بخشی از کتاب جدید خود به نام «دختر آفتاب» پرداخت و حضار را مهمان قلم و صدای دلنشین خود کرد.

این مراسم با گرفتن عکس یادگاری مهمانان و میزبان برنامه، فروش کتاب‌های نویسندگان نوقلم و بسته‌های ۹ ماهه نشریه صدای زنان به اتمام رسید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.