نقاط بهبود فرآیندهای منطقه ۸ عملیات مورد بازنگری قرار گرفت

به گزارش آدینه پرس: فيروز خدائي، مدير منطقه در جلسه بازنگري سيستم مديريت يكپارچه(IMS)، لزوم همکاري و همفكري كاركنان را براي پيشبرد اهداف سيستم‌هاي مديريتي، ضروري دانست.

خدائی، از همكاري و مشاركت مسئولين واحدها در جاري سازي و بهينه سازي سيستم هاي مديريت تشكر كرد و افزود: لازم است همه مسئولين با حضور در جلسات مميزي در جهت اصلاح و بهبود سيستم تلاش نمايند.
وي ايجاد فرهنگ مشاركت جويي در ميان عموم كارمندان را مهم برشمرد و ادامه داد: توجه و اهمیت بخشیدن به پیشنهادات همکاران، ارتقا و بهبود سازمان را در بخش های مختلف به همراه خواهدداشت.
در ادامه جلسه عليرضا رحمت نژاد، نماينده مديريت در استقرار سيستم هاي مديريتي ايزو به بررسي ورودي ها مطابق فرآيند استقرار و نگهداشت سيستم هاي مديريتي پرداخت.
رحمت نژاد با ارايه رهنمودهايی جهت بازنگري اهداف نظام مديريت يكپارچه، هدف اصلي جلسه بازنگري مديريت را تدوين فرصتهاي بهبود، بررسي منابع و نياز به تغييرات در سيستم هاي يكپارچه اعلام نمود.
دراين جلسه عملكرد مديريت ذينفعان، شناسائی نقاط بهبود، نتايج شاخص ها و عملكرد فرآيندها، نتايج مميزي و اقدامات اصلاحي، عملكرد نظام مشاركت و برنامه هاي بهبود بررسي گرديد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.