استاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری جدی مصوبات سفر رئیس جمهور تاکید کرد

استاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری جدی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان تاکید کرد و گفت: باید در هفته دولت بتوانیم دستاوردهای مناسبی از این سفر را به مردم استان ارائه کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس؛ عابدین خرّم سه شنبه شب در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار را مسئول پیگیری مصوبات این سفر اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های مسئول موافقت‌نامه‌ها را تا مرحله اجرایی شدن پیگیری کنند.

 

وی همچنین بر ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در این زمینه و نظارت و راهبری عملیات پیگیری در بخش‌های مختلف تاکید کرد و گفت: پروژه‌های فرهنگی و ورزشی هم به‌طور جدی و با همکاری دستگاه‌های فرهنگی پیگیری شود.

 

خرّم پیگیری ویژه پروژه‌های بخش مسکن و راه را خواستار شد و گفت: گزارش وضعیت این دو حوزه هر هفته باید ارائه شود.

 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه دستگاه‌ها، اقدامات خود را برای مردم گزارش کنند، افزود: بازتاب دستاوردها و اقدامات دستگاه‌ها در امیدواری و احساس آرامش مردم تأثیرگذار است.

 

در این جلسه مدیران دستگاه‌های اجرایی هم گزارشی از روند تخصیص اعتبارات و اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ارائه کردند.

 

آیت الله رئیسی و جمعی از اعضای هیات دولت پنجشنبه / ۱۲ خرداد/ در قالب بیست و سومین سفر استانی به آذربایجان شرقی سفر کردند.

 

در این سفر ۴۱ هزار میلیارد تومان اعتبار به استان تخصیص یافت.

 

۲۳ هزار میلیارد تومان از اعتبار یاد شده به صورت نقدی و از اعتبارهای سازمان برنامه و بودجه بوده ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی و ۶ هزار میلیارد تومان قرض الحسنه در حوزه جمعیت و مسایل اجتماعی در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.