;

افتتاح بزرگترین خط تولید ساندویچ پانل پلی اورتان پیوسته کشور در تبریز

به همت شرکت نوردکارن فولاد غرب صورت گرفت: افتتاح بزرگترین خط تولید ساندویچ پانل پلی اورتان پیوسته تولید ساندویچ پانل پلی اورتان یک رو کاغذ ضد آب برای اولین بار در تبریز

به گزارش آدینه پرس؛ بزرگترین و پیشرفته ترین خط تولید ساندویچ پانل پلی اورتان کانتینیوس شمال‌غرب کشور در تبریز توسط شرکت نوردکاران فولادغرب به بهره برداری رسید. در این شیوه تولید، مشکلات رایج ساخت ساندویچ پانل بشیوه سنتی (یا دیس کانتینیوس) مرتفع شده و محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است.
گروه صنعتی نوردکاران فولاد غرب فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۱ با تولید انواع ساندویچ پانل های پلی استایرن، پلی اورتان، ایکس پی اس و محصولات نوردی آغاز کرده است. این مجموعه در حال حاضر بعنوان شرکت مادر، چندین واحد تولیدی و کارخانه ای را زیر مجموعه خود دارد که علاوه بر تولید انواع ساندویچ پانل در زمینه های مختلفی از قبیل ساخت محصولات فولادی و نوردی، کشاورزی و صنایع تبدیلی، همچنین فرش و تابلو فرش های دست بافت مشغول به فعالیت هستند.
در حال حاضر آنچه که این خط تولید را منحصر به‌فرد کرده، شیوه ساخت محصولات در این مجموعه است. بطوریکه طی این فرآیند (کانتینیوس) تمامی مراحل تولید شامل قالب گیری ورق ها، تزریق ترکیبات پلی اورتانی و نیز خنک سازی و بسته بندی نهایی بصورت اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. در این روش دقت مونتاژ محصول نهایی بطور چشم گیری افزایش یافته و احتمال خطای محاسباتی عملا صفر می شود.
ظرفیت تولید ۲ میلیون متر مربع در سال
خط تولید جدید شرکت نوردکاران فولادغرب با ظرفیت ساخت و بسته بندی بیش از ۲ میلیون متر مربع انواع ساندویچ پانل های پلی اورتانی توانسته علاوه بر تامین نیازهای مشتریان، زمینه اشتغال جوانان نخبه و تحصیل کرده منطقه را نیز فراهم آورد است.
مواد اولیه مورد استفاده در این شرکت از برترین تامین کنندگان در کلاس جهانی تدارک دیده شده و کیفیت آن بصورت مداوم در آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی شرکت نوردکاران فولاد غرب رصد می شود.
شرکت نوردکاران فولاد غرب با تحلیل جامع نیاز بازار و نیز رویکرد تنوع در محصولات، ساخت ۴ پروفایل عمده را برای خط تولید پلی اورتان کانتینیوس، هدف گذاری کرده است.
این پروفایل ها شامل ساندویچ پانل های دیورای و سقفی، با کاربری پوشش انواع سوله و کانکس، ساندویچ پانل اتاق تمیز (کلین روم) و سردخانه ای، مناسب برای پوشش انواع سردخانه های صنعتی و اتاق تمیزهای مراکز بیمارستانی و پژوهشی، می باشد.
سفارشی سازی محصول نهایی و قابلیت تولید انواع ضخامت های استاندارد از دیگر ویژگی محصولات تولیدی شرکت نورد کاران فولاد غرب است. این شرکت در تولیدات ساندویچ پانل با کاربری های دیواری و سقفی، سردخانه ای و اتاق تمیز سبدی از انواع ضخامت های دو،پنج،شش،هشت،۱۰، ۱۲، ۱۵ و ۲۰ سانتی متری، با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر مترمربع، را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
تولید ساندویچ پانل پلی اورتان یک رو کاغذ ضد آب برای اولین بار در کشور
واحد تحقیق و توسعه شرکت نوردکاران فولاد غرب با تلفیق اهداف کاهش هزینه های مصرف کنندگان و بهره مندی از مزایای ساندویچ پانل های پلی اورتانی، برای اولین بار در کشور اقدام به تولید موفق ساندویچ پانل پلی اورتان یک رو کاغذ ضد آب کرده است.
کاغذ استفاده شده در این محصول قابل شستشو بوده و خاصیت آنتی میکروبیال دارد. جلوگیری از ورود حشرات و مقاوم در برابر رطوبت از ویژگی های این محصول اقتصادی است. این شرکت امکان تولید انواع پروفیل های دیواری، سقفی، سردخانه ای و کلین روم بصورت یک رو کاغذ فراهم ساخته است.
صادرات به کشورهای منطقه، نشان خودباوری در مجموعه نوردکاران فولاد غرب
مجموعه نوردکاران فولاد غرب با اتخاذ رویکردهای صحیح بازاریابی ، مدیریت قیمت و برنامه ریزی تولید بر اساس بازارهای هدف توانسته مسیر صاداراتی خود را به عمق بازار کشورهای همسایه گسترش دهد.
این شرکت در کنار تولید محصول با کیفیت، موفق شده قیمت تمام شده تولیدات خود را در مقایسه با سایر رقبا به طرز چشمگیری کاهش دهد. از همین رو کیفیت ساندویچ پانل های این شرکت با نمونه های خارجی برابری کرده و توانسته علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی، سلایق و نیازهای مشتریان خارجی را برطرف کند.
هم اکنون کشورهای ارمنستان، آذربایجان، عراق، گرجستان و ترکیه از جمله مقاصد صادراتی شرکت نوردکاران فولادغرب به شمار می روند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.