افتتاح فاز اول پارک باغشمال خردادماه سال جاری

به گزارش آدینه پرس: ایرج شهین‌باهر پیش از ظهر امروز در بازدید از پارک باغشمال به همراه اعضای کمیسیون عمران شورای شهر تبریز گفت: فعالیت عمرانی در پارک باغشمال بر اساس زمانبندی و برنامه‌ریزی مشخص جلو می‌رود.

او افزود: سالن‌های پادگان سابق ارتش تخریب و بازسازی می‌شود و به همراه آن فونداسیون عمارت کلاه‌فرنگی باغشمال نیز در حال انجام است.

شهردار تبریز با اشاره به کاربری‌های پیش بینی شده در سالن های پادگان سابق ارتش اعلام کرد: در فاز اول احداث پارک باغشمال که شامل ۹ سالن است، کاربری‌هایی همچون باغ کتاب، موزه، سالن تئاتر و برخی فضاهای عمومی برای برگزاری مراسم در مناسبت‌های ملی و مذهبی در نظر گرفته‌ایم.

او اضافه‌ کرد: تلاش داریم تا پایان خردادماه کاربری‌های تعریف شده فعالیت خود را آغاز کند و فضای سبز پیش‌بینی شده نیز در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

ایرج شهین باهر افزود: تا پایان خردادماه سال جاری و همزمان با افتتاح فاز اول پارک باغ شمال، ورودی پارک از حد غربی نیز بازگشایی می‌ شود.

او با اشاره به تکمیل فاز دوم پارک باغشمال نیز گفت: در حد شرقی پارک باغشمال که عمارت کلاه‌فرنگی در آن واقع است، پروژه باززنده‌سازی این عمارت آغاز شده و فونداسیون آن نیز در حال تکمیل است که تلاش داریم در فاز دوم تحویل شهروندان دهیم.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.