اولین رویداد مسابقه ملی پارسونا با موضوع شخصیت‌پردازی

اولین رویداد مسابقه ملی پارسونا با موضوع شخصیت‌پردازی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با همکاری وزارت میراث‌فرهنگی و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه شریف برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: اولین دوره مسابقه طراحی شخصیت و شخصیت‌پردازی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با عنوان «پارسونا» با هدف توسعه زنجیره محصولات فرهنگی برای ترویج، پاسداشت و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های باستانی، تمدنی، هویتی، فرهنگی و اقلیمی کشور، برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان، شرکت‌کنندگان در این رویداد لازم است در زمان ثبت نام، شخصیت (و یا مجموعه شخصیت‌ها) مناسب برای استفاده در انیمیشن و سایر محصولات فرهنگی را طراحی کرده و طرح گرافیکی آن را به همراه یک سناریو با محوریت ویژگی‌ها و قصه شخصیت خود (حداکثر در هزار کلمه) ارائه کنند.

برگزیده‌های مرحله اول این رویداد برای پرورش ایده‌ها و شخصیتی که خلق کرده‌اند، وارد بوت کمپ شخصیت‌پردازی می‌شوند و خدمات کارگاهی و منتورینگ دریافت می‌کنند.

ارزیابی اولیه شخصیت‌ها برای ورود به دوره منتورینگ بر اساس تصویر و محتوای ذکرشده صورت می‌گیرد و شخصیت‌های مورد تأیید داوران به عنوان فینالیست به مرحله پیچینگ پارسونا راه می‌یابند و در مدت زمان ۵ دقیقه به ارائه طرح شخصیت خود می‌پردازند.

 

برگزیدگان نهایی از میان فینالیست‌ها انتخاب می‌شوند. د دشرکت در پارسونا برای تمام صاحبان طرح شخصیت به صورت فردی و یا گروهی (حداکثر سه نفره) آزاد است.

جوایز مسابقه ملی پارسونا برای رتبه اول تندیس جشنواره همراه با ۵٠ میلیون تومان، رتبه دوم دیپلم افتخار و ٣۵ میلیون تومان و رتبه سوم دیپلم افتخار و ٢٠ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

مهلت ثبت‌نام برای حضور در این رویداد ١٠ مهرماه ۱۴۰۱ است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت parsona.ir مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.