ایران خودروی تبریز ۹۰ هزار دستگاه خودرو تولید می‌کند

به گزارش آدینه پرس :حمیدحاجی زاد منصور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه‌ای که با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد، امسال ضمن افزایش تولید ، افزون بر ۹۰ هزار دستگاه انواع خانواده سمند و سورن در سایت تبریز تولید می‌شود.

 

وی با تاکید بر ضرورت تلاش این شرکت برای تبدیل استان آذربایجان شرقی به قطب سوم خودروسازی کشور از طریق انتقال تکنولورژی و دانش فنی یادآوری کرد: امیدواریم با تسهیل و رفع موانع تولید مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب در سال تولید،پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها بتوانیم در کنار تولید داخلی یک محصول جدید دیگر نیز با هدف تنوع در سبد محصولات البته با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو داشته باشیم.

 

مدیرعامل ایران خودرو تبریز تشریح کرد: ظرفیت اسمی تولید این کارخانه ۱۳۰ هزار دستگاه خودرو در سال است و از این رو سایت تبریز می‌تواند نقش مهمی در راستای افزایش تولید خودرو کشور در صنعتی ترین منطقه شالغرب کشور ایفا کند.

 

وی افزود: درحال حاضر تمامی محصولات ایران خودرو تبریز دارای کیفیت بالایی بوده و با ارتقای کیفیت محصول، کسب چهارمین ستاره کیفیت برای خودروی سورن پلاس در سال ۱۴۰۰ در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

 

وی در ارتباط با بهبود مسائل کارکنان در سال جاری گفت: امسال در ماه مبارک رمضان بمنظور گرامیداشت این ایام سبد غذایی شامل اقلام خوراکی تهیه و در اختیار کارکنان قرار گرفته، ضمن اینکه طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان در سایت تبریز از زمستان سال گذشته شروع شده و از سال جاری به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

شرکت ایران خودرو تبریز در سال ۱۳۸۵ تأسیس شده و در این مدت افزون بر یک میلیون دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را تاکنون تولید و به بازار هدف عرضه کرده است.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.