بزرگترین کشتارگاه مرغ شمال آذربایجان‌غربی با حمایت دستگاه قضایی به چرخه تولید بازگشت

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: کشتارگاه مرغ شهرستان شوط با حمایت‌های دستگاه قضایی آذربایجان‌غربی به چرخه تولید بازگشت.

آدینه پرس: علی اکبر گروسی ، از بازگشت بزرگترین کشتارگاه شمال آذربایجان‌غربی به چرخه تولید با حمایت دستگاه قضایی خبر داد و اظهار داشت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق جهش تولید و اجرای سیاست‌های ابلاغی ریاست قوه قضاییه، با تلاش‌های مجموعه دستگاه قضایی به خصوص رئیس و کارکنان دادگستری شهرستان شوط و همکاری موثر و مفید برخی ادارات این شهرستان با برگزاری جلسات متعدد مشکل این واحد تولیدی مرتفع و به چرخه تولید بازگشته است.

وی تصریح کرد: این واحد تولیدی بزرگترین کشتارگاه مرغ شمال آذربایجان‌غربی بود که با ظرفیت روزانه ۲ هزار قطعه و ۲۵ تن مرغ، زمینه اشتغال مستقیم ۱۰۰ نفر و غیر مستقیم ۵۰ نفر را فراهم کرده بود که به دلیل اختلاف ملکیتی پیش آمده بیش از یک سال فعال نبود و با راه اندازی مجدد آن کمک شایانی به اشتغالزایی در منطقه خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان‌غربی ادامه داد: دستگاه قضایی با تمام توان از واحد‌های تولیدی که دچار مشکل شده و از تولید باز ایستاده‌اند حمایت می‌کند، چرا که معتقد است مشکلات به وجود آمده نباید باعث متوقف شدن چرخه تولید شود در این راستا می‌توان با ارائه راه حل‌های عملی و قانونی بدون اینکه وقفه‌ای در کار واحد‌های تولیدی مشکل‌دار به وجود آید، مشکلات آن‌ها را مرتفع کرد.

وی در خاطرنشان کرد: مانع تراشی در کار واحد‌های تولیدی نه تنها کمکی به رفع مشکلات نمی‌کند بلکه تبعات منفی فراوانی از جمله بیکاری کارگرانی که در آن‌ها کار می‌کنند و نان آور خانواده‌های خود هستند را به دنبال خواهد داشت./فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.