بهره‌برداری از پیاده راه امین و افتتاح بازارچه صنایع دستی درب استانبول

به گزارش آدینه پرس، مسیرپیاده راه امین یکی از این پروژه ها است که با اتمام عملیات ایستگاه مترو، آزاد سازی و ایجاد پیاده راه در این مسیردر دستور کار شهرداری منطقه ۸ و سازمان قطارشهری قرار گرفته که با تکمیل سنگفرش، ایجاد فضای سبز در طول مسیر و نصب ایستگاه های اتوبوس،این پروژه مهم با ۹۸۰۰متر مربع کفسازی و اعتبار ۱۵۰میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

در اجرای پروژه ساماندهی و بازگشایی پیاده راه امین، اولویت با عابرین پیاده بوده و بیشتر مسیرهای ترددی پیاده محور خواهند بود.

دومین پروژه مورد افتتاح شهرداری منطقه ۸، بازارچه صنایع دستی درب استانبول است که در کنار درب تاریخی استانبول احداث شده و شامل ۶ باب مغازه عرضه صنایع دستی میباشد که در راستای حمایت و تقویت هنرهای صنایع دستی استان احداث شده و با استقرار اهالی هنر و فرهنگ بطور رسمی افتتاح خواهد شد.

 

مشخصات دقیق پروژه ها:

 

عنوان پروژه: ایجاد بازاچه های صنایع دستی درب استانبول

 

اعتبار :۳۰میلیاردریال

 

متراژ : ۵۱۳ متر مربع

 

اقدامات انجام شده شامل : احداث ۶ باب مغازه صنایع دستی،مرمت سردرب استانبول، محوطه سازی و کفسازی بازارچه با سنگ اسپراخون، احداث یک باب سرویس بهداشتی، ایجاد فضای سبز و سیستم روشنایی محوطه

 

عنوان پروژه : پیاده راه امین

 

اعتبار : ۱۵۰ میلیارد ریال

 

متراژ : ۹۸۰۰ کفسازی و ۲۵۰۰ متر مربع آسفالت جمعا ۱۲۳۰۰ متر مربع

 

اقدامات انجام یافته :

 

کفسازی با اسپراخون و کفپوش بتنی -احداث مسیر نابینایان – ایجاد باکس های فضای سبز، ایجاد سیستم روشنایی و آبیاری ، احداث ایستگاه اتوبوس رانی و نصب مجسمه ی مردان مشروطه و میراب و مرد کتابخوان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.