تسریع بازسازی و فعال‌سازی اماکن ورزشی راکد

زمین چمن فوتبال استادیوم الغدیر جهت استفاده ورزشکاران و تیم‌های ورزشی همزمان با ۲۹ بهمن به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، یعقوب هوشیار شهردار تبریز به همراه پرویز هادی رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر و میر معصوم سهرابی سرپرست راه‌اندازی شرکت ورزشی باشگاه شهرداری از اماکن ورزشی بازدید و نسبت به رفع نواقص این اماکن تاکید کرد.

شهردار هوشیار با اشاره به ضرورت آماده‌سازی فضاهای ورزشی سطح شهر، بر تسریع بازسازی و فعال‌سازی اماکن ورزشی راکد و دارای مشکل تاکید کرد.

 

وی با بیان اینکه فضاهای ورزشی شهر پس از بازسازی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد، از نصب چمن مصنوعی در زمین فوتبال ورزشگاه الغدیر و اتمام آن تا ۲۹ بهمن سال جاری خبر داد

شهردار تبریز همچنین بازسازی سالن‌های ورزشی سرپوشیده شقایق و رفع معارض زمین فوتبال خاکی رضوانشهر را از برنامه‌های شهرداری در راستای احیا، بهسازی و توسعه اماکن ورزشی شهر قلمداد کرد که قرار است به‌زودی و پس از رفع معارض و مشکلات، بازسازی و تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

 

وی در این بازدید همچنین دستور رفع معارض مسیر دسترسی به سالن فوتسال، زورخانه و خوابگاه شهدای خطیب را که هم اکنون پلمب است، به واحد املاک و شهرداری منطقه ۶ صادر کرد تا این مجموعه نیز جهت استفاده در اختیار شهروندان قرار گیرد.

هوشیار با بیان اینکه هزینه‌های احیا و توسعه فضاهای ورزشی شهر در بودجه سال آتی پیش بینی شده است، بر بازسازی اماکن ورزشی و دسترسی آسان به این فضاها بخصوص در مناطق کم‌برخوردار تاکید کرد.

 

برخی از اماکن ورزشی شهرداری تبریز از حدود سه سال قبل به دلیل شیوع بیماری کرونا به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمده که با دستور یعقوب هوشیار، این اماکن در حال بازسازی و تجهیز جهت استفاده شهروندان قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.