حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد، لبیک‌گویی به منویات بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است

به گزارش آدینه پرس :پیام محمد رضا پورمحمدی به این شرح است:

 

نیمه خرداد، یادآور ندای روح‌ بخش بزرگمردی از سلسله آزادی‌خواهان و حق‌طلبان تاریخ است. مردی که در روزگار تیره استبداد و استعمار، آغازگر نهضتی شد که شعله‌های نورانی آن دل‌های مومنان را روشنی بخشید و هیمنه نظام سلطه را درهم شکست.

 

اکنون ۳۲ سال از روزی که آن پیر فرزانه با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به سوی جایگاه ابدی سفر کرد، می‌گذرد. اینک، ماییم و سرمایه عظیمی که امام امت، نزد ما به امانت نهاده است.

 

تحقق نهایی اهداف و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی، تنها در سایه پشتیبانی و حضور همه‌جانبه ملت بزرگ ایران در صحنه‌های مختلف میسر است و در این مسیر روشن اما پرفراز و نشیب، اندیشه‌های جاودان امام خمینی(ره) شمع راه ما خواهد بود.

 

ملت هوشیار ایران که همواره از آزمون‌های سخت الهی سرافراز بیرون آمده است، این بار نیز در رویداد بزرگ انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر به منویات آن مرد بزرگ الهی لبیک گفته و ثابت خواهد کرد که همچنان به آرمان‌های انقلاب و اندیشه سیاسی امام راحل وفادار است.

 

اینجانب با ابراز ارادت و احترام به روح پاک حضرت امام خمینی(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت و هم‌چنین گرامی‌داشت سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، مردم مومن و انقلابی استان آذربایجان شرقی را به تجدید پیمان با آرمان‌های الهی آن عزیز سفر کرده و خلف صالح او، مقام معظم رهبری دعوت می‌کنم.

 

انتهای پیام

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.