دادستان تبریز: دستگاه قضا از اجرای طرح ساماندهی وانت بارها حمایت می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب تبریز با بیان اینکه از اجرای طرح ساماندهی وانت بارهای میوه فروش حمایت می‌کنیم، گفت: با هر کس که در برابر اجرای طرح ساماندهی وانت بارها مقاومت کند، برخورد قضایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: محبوب علیلو، در گفت و گویی با اشاره به طرح ساماندهی وانت بارها از سوی شهرداری تبریز، افزود: وانت بارهای میوه فروش و دستفروشان از عوامل بروز ترافیک شهری در تبریز هستند و ساماندهی آن ها از سوی شهرداری با همکاری دستگاه های مربوط ضروری است.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های ذیربط موظف به همکاری و همراهی با شهرداری در اجرای این طرح هستند، اظهار داشت: برخی از مالکان وانت بارهای میوه فروش رفتارهای ناهنجار و مخاطره آمیز انجام می دهند و این کار آنان مطابق قانون جرم تلقی شده و دستگاه قضایی با این افراد برخورد قضایی خواهد کرد.

 

دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: وظیفه شهرداری جلوگیری از معضل سدمعبر در شهر بوده و سایر دستگاه های ذیربط نیز باید در این کار با شهرداری همکاری کنند.

 

علیلو، ادامه داد: عوامل شهرداری نیز در مواجهه با وانت بارهای میوه فروش و دستفروشان برخورد مناسبی از خود نشان دهند و با رعایت حق و حقوق این افراد نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه تامین بسترهای لازم برای امرار معاش افراد نیازمند از سوی شهرداری ضروری است، یادآوری کرد: در این راستا و برای ساماندهی وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر، شهرداری تبریز اقدام به دعوت از این افراد برای ثبت نام و تعیین مکان برای فعالیت آن ها کرده ولی با استقبال آنان مواجه نشده است.

 

علیلو، افزود: ساماندهی وانت بارهای میوه فروش و دستفروشان در سطح شهر موجب کاهش بار ترافیکی و رفع این معضل می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.