;

در اهدای زندگی پیش قدم باشیم

یوسفی رئیس انجمن پیوند عضو آذربایجان شرقی در گفتگو با آدینه پرس اظهار داشت: انجمن پیوند عضو از سال ۱۳۹۴ به مدیریت مرحوم شهیدحاج دکتررسول زارع زاده تحت عنوان اهدا عضو اهدا زندگی در شمال غرب کشور تاسیس شد.

 

وی گفت: این انجمن جهت حمایت از بیماران پیوندی علی الخصوص بیماران کبدی فعالیت خود را آغاز کرد که شهید دکتر رسول زارع زاده بنیانگذار پیوند اعضا درشمالغرب کشور بود.

 

وی ادامه داد: فعالیت‌ انجمن بصورت گسترده ادامه پیدا کرد تا در اوایل سال ۱۴۰۰ بنده وآقای شهید دکتر رسول زارع زاده با هم صحبت کردیم و بر این نتیجه رسیدیم که برای حمایت بیشتر بیماران پیوندی باید یک مرکز نیکوکاری بنام پیوند اعضا تشکیل دهیم دراین راستا اقدامات‌ قانونی را انجام دادیم.

 

یوسفی افزود؛ می‌خواستیم فعالیت خودمان را چند منظوره کنیم که متأسفانه شهید دکتر زارع زاده مبتلا به ویروس منحوس کرونا گردیدند و در دوران نقاهت خودشان در نزد چندین دوست از بنده خواهش کردند که یوسفی اگر از دنیا رفتم و عمری باقی نبود این رسالت (به اصطلاح فرمایش شهید زارع زاده پرچم داری این راه) را شما به عهده بگیرید که متاسفانه ایشان به شهادت رسیدند و بنده نیز بنا به درخواست و وصیت شهید بزرگوار و برادر ارجمندم این مسئولیت را بعهده گرفتم.

 

وی گفت: بعد از انجام مراحل قانونی به لطف خدا ودعای خیر شهدا این مسیر زیبا را ادامه می‌دهیم و در این راستا این موسسه از نظر نقدینگی جهت حمایت بیشتر بیماران پیوندی نیاز به حمایت های مستمر مردم فهیم و خیر دارد.

 

یوسفی گفت: کمک‌های مستمر ماهانه و هفتگی هرچند کم، قطعا کمک بزرگی در این راه خدا پسندانه خواهد کرد انشاالله

 

شماره کارت مرکز در زیر قید شده است

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.