;

دیدارمدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا با مدیرعامل شرکت یخ ژله‌ای فرتاک و رئیس بیمارستان ولیعصر تبریز

به گزارش آدینه پرس:در این نشست مدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا تصریح کرد: بسته های معیشتی و پک های بهداشتی که از ناحیه این شرکت ارایه شده می تواند دغدغه ها و گرهی از ده ها مشکل افراد نیازمند این عرصه را به حداقل برساند.

 

یوسفی درادامه اشاره ای هم به کمک سایرخیرین درحوزه سلامت برای مساعدت به بیماران پیوندی کرد و گفت: اخلاق و ادب حکم می کند که با الهام از حدیث من لم یشکرالمخلوق و لم یشکر الخالق از تمامی خیرین سلامت استان تقدیر به عمل آوریم.

وی ادامه داد در این اثنا جا دارد؛ به ویژه از دکترشهرام دبیری عضو شورای اسلامی تبریز و رئیس بیمارستان ولیعصر تبریز وهمچنین آقایان فرزاد مشمع چیان مدیرعامل گروه صنعتی فرتاک، سید محمود مظفری ؛دکتر حسن زاده مدیرکل اداره سلامت استان و ازپیشکسوتان هنروسایرخیرین وشرکا سلامت که ما را دراین امر مهم وخداپسندانه یاری می‌نمایند یک باردیگرسر تعظیم فرود آورده و تقدیروتشکر نماییم.

 

مدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا در پایان گفت: دکتردبیری قول مساعد داده اند که ان شاءالله در آینده ای نچندان دور، یک واحد مجزا درکناربیمارستان ولیعصر با هزینه شخصی خود برای کمک به بیماران این عرصه دراختیار این مجموعه قرار دهند .

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.