روابط عمومی‌ها پیش‌قراولان جهاد تبیین و در خط مقدم آن هستند

همایش شورای روابط عمومی‌های جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیران روابط عمومی این سازمان و ادارات تابعه در مجتمع شهید کسایی تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، مشاور رئیس سازمان، سخنگوی سازمان و رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: همایش روابط عمومی‌های جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در چهار بخش شامل دومین جلسه استانی قرارگاه جهاد تبیین، تجلیل از روابط عمومی‌های برتر، شورای روابط عمومی‌ها و کارگاه آموزشی برگزار شد.

وحید کاظم زاده افزود: در بخش تجلیل از روابط عمومی‌های برتر از ۸ برگزیده روابط عمومی‌های جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی تجلیل شد.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین افزود: مقام معظم رهبری در مورد جهاد تبیین می‌فرمایند «جهاد تبیین یک فرضیه قطعی و فوری است» است. با توجه به اهمیت جهاد تبیین، نیاز است استراتژی اجرای جهاد تبیین، تبیین شود.

کاظم زاده ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری جهاد تبیین وظیفه همه است و روابط عمومی‌ها نیز پیش‌قراول جهاد تبیین و در خط مقدم آن هستند و نقش مهمی را بر عهده دارند.

وی به اهمیت و نقش روابط عمومی‌ها در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی اشاره کرد و افزود: روابط عمومی‌ها می‌توانند جهاد تبیین را الگو قرار داده و با بدخواهان نظام و انقلاب که در فضای مجازی با شایعه‌پراکنی می‌خواهند به کشور ضربه بزنند، مقابله کنند.

کاظم زاده به برگزاری جلسات جهاد تبیین در سازمان جهاد کشاورزی و ادارات جهاد کشاورزی در شهرستان‌ها اشاره کرد و اعلام کرد تاکنون بعد از برگزاری اولین جلسه قرارگاه جهاد تبیین در اردیبهشت ماه در سازمان، در ۱۱ شهرستان نیز این جلسات برگزار شده است که این شهرستان‌ها شامل ورزقان، آذرشهر، بناب، مرند، سراب، تبریز، مراغه، ورزقان، بستان آباد، چاراویماق و جلفا است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.