روابط عمومی ها؛ وکیل مدافع یا مدعی العموم دستگاه ها

روابط‌عمومی هم وکیل مدافع سازمان است و هم مدعی‌العموم در خارج از آن. بنابراین موظف هستیم با توجه به نقش گره‌گشایی روابط‌عمومی‌ها، ارزیابی کنیم که آیا سازمان‌مان به‌درستی به تعهداتش عمل می‌کند یا خیر

روابط‌عمومی هم وکیل مدافع سازمان است و هم مدعی‌العموم در خارج از آن. بنابراین موظف هستیم با توجه به نقش گره‌گشایی روابط‌عمومی‌ها، ارزیابی کنیم که آیا سازمان‌مان به‌درستی به تعهداتش عمل می‌کند یا خیر و به نظر می رسد پیگیری مشکلات درون و برون سازمان با دیجیتالی نمودن و بروز رسانی روابط عمومی ها تسهیل شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آدینه پرس:  سعید رهیده مدیرکل روابط‌عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشوردر بازدید سرزده از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت و نقش مهم روابط عمومی اذعان داشت روابط عمومي ها نقش مهمي در امر اطلاع رساني ، ارائه سرويس‌ها و خدمات به تك تك افراد جامعه دارند.

سعید رهیده با اشاره به اهمیت ایجاد روابط عمومی الكترونیك گفت: راه‌اندازی روابط عمومی الكترونیك یعنی رسیدن به زمانی كه بتوان تمام خدمات یك سازمان را به طور شبانه‌روزی و بدون نیاز به مراجعه فیزیكی و تنها با اتصال به پایگاه‌های الكترونیكی آن سازمان انجام داد.
وی همچنین ضمن اشاره به کاهش چشمگیر هزینه ها در صورت دیجیتالی شدن روابط عمومی ها افزود: روابط عمومي ديجيتال علاوه بر تسهيل دسترسي شهروندان و مخاطبان به اطلاعات و خدمات مورد نياز؛ كاهش هزينه‌ها را به همراه خواهد داشت.
رئیس روابط عمومی بنیاد مسکن کشور گفت: ‌استفاده از فناوري ديجيتال خصوصا كاربردهاي مبتني بر وب سايت‌هاي اينترنتي براي افزايش دسترسي و ارائه خدمات و اطلاعات ارتباطي به كاربران و سازمان‌ها و نهادها و دريافت اطلاعات از طريق آن روش بالقوه‌اي براي كمك به ايجاد رابطه‌اي ساده، روان و مؤثر بين سازمان‌ها و نهادها و ارائه خدمات ارزان قيمت و فوري به كليه گروههاي كاربر را فراهم خواهد كرد.
مدیرکل روابط‌عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشورادامه داد: تعدادخوانندگان یک سایت نامحدودند در حالیکه خوانندگان یک مطلب چاپ شده به تعداد نسخه‌های چاپ شده و گاه بسیار محدودتر از آن هستند و دسترسی به مطالب اینترنتی در هر زمان و مکان به مراتب ساده تر از دسترسی به یک مطلب چاپ شده است و روابط عمومي الكترونيكي و ديجيتالي علاوه بر تسریع در امر اطلاع رسانی در راستای ایفای وظایف خود در قبال انجام یا عدم انجام تعهدات سازمانها، فضائي نیز در خدمت كاربران قرار مي‌دهد كه در آن ، به راحتي به اطلاعات مورد نظر دست یافته و نياز خود را مرتفع سازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.