روحانی: قهر با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند/نگذاریم جمهوریت آسیب ببیند

به گزارش آدینه پرس:حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با تاکید بر اهمیت مشارکت در انتخابات پیش رو گفت: این ایام مهمترین مسئله ای که پیش رو داریم، روز جمعه ۲۸ خرداد و روز انتخابات است که همیشه برای ما مهم و سرنوشت‌ساز بوده است.

 

رییس جمهوری گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ممکن است در این انتخابات و در جریان بررسی احراز صلاحیت‌ها ظلمی صورت گرفته باشد یا در جریان تبلیغات انتخاباتی که در این مدت شاهد آن بودیم، حتماً ظلم‌های فراوانی رخ داده است همه ما باید خودمان را به رفع ظلم‌ها و جبران آن‌ها موظف بدانیم و این کار شدنی است.

 

وی اظهار کرد: مردم بزرگ ایران در طول این ۸ سال مسئولیت سنگینی بر دوش داشتند و در مراحل مختلف این مسئولیت را به خوبی انجام دادند؛ لازم و واجب است که فداکاری و موفقیت مردم را به خوبی برای آن ها تشریح کنیم.

 

رییس دولت تدبیر و امید افزود: اولین موضوع در آغاز این ۸ سال، برجام بود که اگر با رهبری رهبر معظم انقلاب و ارشادات ایشان و حضور و حمایت مردم و تدبیر دولت نبود این توافق تحقق پیدا نکرده همان وضع و همان مسیر پیشین ادامه می یافت، باید برای مردم ترسیم شود که در سال ۹۳ و ۹۴ ما چه وضعی داشتیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.