;

ساعت کار ناوگان اتوبوسرانی تبریز از فردا تغییر می‌کند

به گزارش آدینه پرس:ایمان غنی زاده، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در نیمه نخست سال جاری با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور و به منظور بهره مندی بیشتر شهروندان از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی، ناوگان اتوبوسرانی در تمامی خطوط و مسیرهای شهری و حومه در روزهای عادی از ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه عصر خدمات ارایه می کند.

 

وی اعلام کرد: سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در روزهای تعطیل و جمعه نیز در تمامی خطوط شهری و حومه از ساعت هفت و ۱۵ دقیقه صبح آغاز و تا ساعت ۲۰ عصر ادامه می یابد.

 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از شهروندان خواست با توجه به شیوع موج چهارم کرونا ضمن خودداری از ترددهای غیرضروری، در زمان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی حتما از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کرده و کرایه سفر خود را نیز با استفاده از کارت بلیت الکترونیکی شخصی پرداخت کنند.

 

غنی زاده با بیان اینکه در کیوسک های شارژ همه پایانه ها و نیز ایستگاه های مسیر تندرو، ماسک با قیمت مصوب دولتی عرضه می شود، ادامه داد: در پایانه های اتوبوسرانی، نظارت بر استفاده مسافران از ماسک توسط ناظران این سازمان انجام می شود.

 

وی از شهروندان خواست همکاری های لازم را در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی با ناظران این سازمان انجام دهند.

 

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با داشتن بیش از ۷۰۰ دستگاه اتوبوس تا پیش از شیوع ویروس کرونا روزانه ۸۰۰ هزار نفر از شهروندان را جا به جا می کرد که از این تعداد حدود ۱۵۰ هزار نفر توسط مسیر تندرو غرب به شرق تبریز جابه جا می شدند.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.