عملیاتی‌شدن قرارگاه مسکن از هفته آینده

به گزارش آدینه پرس، یعقوب هوشیار صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ که با حضور جواد رحمتی معاون فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان فنی و عمرانی، حمل و نقل، خدمات شهری و اجرایی، هماهنگی امور مناطق و سازمان‌ها و شهردار منطقه ۴ صورت گرفت، اظهار کرد: برنامه ما ایجاد یک ساختار مدون برای ساماندهی حاشیه نشینی در حوزه مسکن با همراهی استانداری است.

وی افزود: همراهی معاون فنی و عمرانی استاندار با شهرداری تبریز در حوزه مسکن حاشیه‌نشینان جای قدردانی دارند و تلاش داریم از هفته آینده قرارگاه مسکن حاشیه‌نشینی را عملیاتی کنیم.

شهردار تبریز با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته توسط معاونت‌های شهرداری اعلام کرد: بخش‌های مختلفی از مدیریت شهری شامل معاونت‌های تخصصی در حوزه شهرسازی، عمرانی، مالی و خدماتی پیش از این جلسه، جلسات مختلفی در منطقه برگزار می‌کنند تا روز پنجشنبه در قرار خدمت منطقه جمع بندی شود.

وی اضافه کرد: تلاش داریم با احصای مشکلات منطقه و دعوت از دیگر نهادهای خدمت‌رسان شهری و درگیر با پروژه‌ها، نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

هوشیار خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی مدیریت شهری، حضور در یکی از مناطق دهگانه شهرداری در روزهای پنج‌شنبه و پیگیری پروژه‌های عمرانی و مشکلات منطقه با حضور استاندار و مدیران کل ادارات است که با یک همگرایی سریع به نفع مردم، مشکلات و مسائل پروژه‌های عمرانی حل شود.

قرار خدمت برنامه ویژه مدیریت شهری تبریز برای حضور در مناطق دهگانه تبریز و احصای مشکلات و بررسی و رفع آنها با حضور استاندار و مدیران کل ادارات و دستگاه‌های خدمت‌رسان شهری است که امروز دومین قرار خدمت در شهرداری منطقه ۴ تبریز در حال اجرا است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.