لزوم تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات توسط شوراها

آدینه پرس : پورمحمدی در نشست مشترک شورای اسلامی استان  به نقش مهم شورا ها در پرشور برگزار شدن انتخابات اشاره کرد وگفت:شورا ها افراد برگزیده مردم هستند وآنها هم می توانند با تشویق آنها برای حضور در انتخابات زمینه ساز برگزاری انتخابات پر شور و با شکوه شوند.

وی  با اشاره به اینکه پرشور برگزار شدن انتخابات آینده کشور را تضمین می کند، افزود: درست است که  در کشور با تحریم ها و مشکلات اقتصادی ومعیشتی روبرو هستیم اما مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح  می تواند بسیاری از  مشکلات را حل کند.

استاندار آذربایجان شرقی از شورا ها به عنوان پارلمان های محلی یاد کرده و آنها را در توسعه شهرها و روستاها داری نقش مهمی دانست.

وی همچنین از ضرورت جذب سرمایه گذار به شهرها اشاره کرد و گفت: با جذب سرمایه گذار می  شود پروژه های مهم و مورد نیاز را به سرانجام رساند.

 مسعودی ریحان رییس شورای اسلامی استان اذربایجان شرقی نیز در این نشست از عملکرد شورای اسلامی استان گزارش داد و گفت : با توجه به اینکه شورا یک نهاد مردمی و پل ارتباطی میان مردم و مسولان است و شورائیان بر خود وظیفه میدانند که مشکلات و خواسته های مردم را به گوش مسولین برسانند وبرای حل آنها تلاش کنند.

ن/۶۶

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.