;

عدم دسترسی دانش آموزان برخی مناطق به اینترنت

به گزارش آدینه پرس : وزیر آموزش و پرورش در مورد مشکل عدم اینترنت در برخی مناطق اظهار کرد: در برخی مناطق، دسترسی به پوشش کامل اینترنت ندارند یا اینترنت ضعیفی دارند. این مأموریتی است که وزارت ارتباطات با جدیت دنبال می‌کند و اگر این مشکلات به ادارات آموزش و پرورش منعکس شود، ادارات از طریق وزارت ارتباطات پیگیری و حل و فصل می‌کنند. 

وی در خصوص مشکلات شاد، گفت: دائما مشکلات شاد رصد می‌شود و برای بهبود وضعیت تصمیم‌گیری می شود؛ ما در خود شاد امکانی را پیش‌بینی کردیم که افراد می‌توانند مشکلات خود را منعکس کنند. همچنین شماره تلفنی را دادیم که بر اساس آن، دائما گروه فنی برای حل آن مسائل و مشکلات فعال هستند.

* قطعا فعالیت روی شبکه شاد رایگان است

حاجی‌میرزایی درباره گلایه از رایگان نبودن اینترنت، افزود: قطعا کار بر روی شبکه شاد رایگان است اما اگر کسی با مشکلی مواجه است، می‌تواند مراجعه کند و قطعا رسیدگی می‌شود؛ ممکن است همزمان که از شاد استفاده می کنید فعالیت های دیگری را در اینترنت انجام دهید ولی اپراتورها کاملا هوشمند است و اینها را از هم تفکیک می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر دقت کردید و دیدید که تفکیک نشده است، قابل پیگرد است و اگر کوتاهی شده و پولی دریافت شده باشد، قطعا برگشت داده می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در مورد مشکلات آموزش در شاد نیز گفت: روز به روز از مشکلات کاسته می‌شود. بالاخره بعضی از ساعات ترافیک بیشتری دارد و ممکن است کار در آن ساعات با مشکلاتی روبه‌رو باشد اما مطمئن هستم که هم معلمان و دانش‌آموزان به تدریج در این مدتی که با شاد کار کردند، به زمان‌های مناسب‌تر دسترسی پیدا کردند؛ علاوه بر اینکه مسؤولیت خودمان می دانیم که دائما برای بهبود وضعیت شاد فکر و برنامه‌ریزی کرده و به حل و فصل امور اقدام کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.