;

۱۹ باشگاه ورزشی در آذربایجان شرقی پلمب شد

به گزارش آدینه پرس:ابراهیم فیروزی روز سه شنبه در گفتگویی با اشاره به انتشار گزارش بازرسی های انجام شده از باشگاه های ورزشی سراسر استان در سه ماهه اول سال جاری، افزود: با توجه به میزان فراوانی باشگاه های ورزشی در شهرستان تبریز، ۱۳ باشگاه در این شهرستان و سه باشگاه در اهر، یک باشگاه در شبستر و یک باشگاه دیگر در مراغه پلمب شده است.

 

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: این اقدام به دنبال اخطارهای ابلاغ شده و رعایت نکردن آیین نامه های ابلاغی، پس از صدور اخطار و اعلام به مدیر و مالک باشگاه، انجام شده است.

 

وی اعلام کرد: تعداد یکهزار و ۸۶ باشگاه در سطح استان به صورت خصوصی فعالیت می کنند که مجوز فعالیت خود را از اداره کل دریافت کرده اند و براساس قانون ما مکلف به بازرسی های ادواری هستیم تا در صورت بروز مشکل و تخلف، با تذکر، اخطار و یا پلمب از بروز نارضایتی شهروندان جلوگیری شود.

 

ابراهیمی ادامه داد: در بخش اماکن ورزشی ماده ۲۷ تعداد ۲۱ باشگاه ورزشی فعال در استان داریم که شبستر و میانه با هفت، مرند و جلفا با ۲ و اسکو با سه باشگاه ورزشی از محل ماده ۲۷ خدمات ورزشی به شهروندان ارائه می کنند .

 

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی همچنین از ۱۱۸ اخطار به باشگاه های استان خبر داد و اظهار کرد: این تعداد اخطاری که به باشگاه ها داده شده در راستای تامین ایمنی و امنیت فیزیکی و روانی ورزشکاران است.

 

فیروزی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۱۳ باشگاه در استان فعال هستند، اظهار کرد: همه تلاش خود را به کار می بندیم تا فضایی تعاملی بین باشگاه ها و ورزشکاران شکل گیرد تا خطاها و تخلفات به کمترین حد خود برسد و میزان رضایتمندی در جامعه افزایش یابد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.