;

استقرار باکس های زباله در تمامی نقاط مورد نیاز شهر تبریز

به گزارش آدینه پرس:با دستور سرپرست شهرداری تبریز و برنامه ریزی صورت گرفته توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری، نسبت به خرید باکس های جدید در مناطق دهگانه و نصب و استقرار این باکس های در محل های مشخص شده اقدام می شود.

 

بر این اساس علاوه بر خریداری باکس های جدید جهت استقرار در نقاط معین شده، باکس های زباله معیوب که نیاز به بازسازی و تعمیر داشته در کارگاههای مختلف معاونت های خدمات شهری تعمیر، بازسازی و به چرخه جمع آوری پسماندهای شهری خواهند پیوست.

 

نوسازی و بازسازی باکس های زباله در قالب طرح پاکسازی کوچه به کوچه محله های شهر که از مردادماه شروع شده است در حال اجراست و اکثر مناطق شهرداری تبریز بعد از خرید باکس های جدید پسماند این باکس ها را در محل های مشخص شده مستقر کرده اند.

 

از شهروندان فهیم تبریز انتظار می رود با عدم رها سازی پسماندها در آبروها و کانالها یاریگر خادمان خود در شهرداری تبریز در هرچه پاکیزه تر شدن شهر تبریز باشند.

 

شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد در حوزه خدمات شهری موضوع را به سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی نماید تا نیروهای خدمات شهری در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.