;

 دندانپزشکان ضامن سلامت جامعه

روز ۲۳ فروردین، روز دندانپزشکی مبارک باد-  دندانپزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

روز ۲۳ فروردین، روز دندانپزشکی مبارک باد
 آدینه پرس: دندانپزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
دردهه های اخیر شاهد پیشرفت روزافزون علوم پزشکی و دندانپزشکی با تکیه بر تحقیقات و پژوهشهای متعدد بوده ایم که امیدوارم دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال جدید بتواند با توکل بر الطاف الهی و برخورداری از اساتید فرهیخته و توانمند و استفاده از امکانات و فضای آموزشی مناسب گامهای موثرتری در راستای تولید و گسترش علوم دندانپزشکی، ایجاد روشهای نوین درمانی در عرصه دندانپزشکی، توسعه پژوهش های کاربردی فراهم آوردن امکان ارایه خدمات بیشتر به اقشار مختلف مردم و در نهایت ارتقا و تعالی دانشگاه و کشور بردارد.
۲۳ فروردین ماه، روز دندانپزشکی را به تمام جامعه دندانپزشکان. دانشکده دندانپزشکی تبریز به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارمندان پرتلاش دانشکده دندانپزشکی تبریز، که همواره با همکاری یکدیگر در پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی این دانشکده، تبریک گفته و امیدوارم همچون گذشته، در امر پژوهش و آموزش پیشرو و پیشقدم باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.